Крокуємо в ногу із часом

[vc_row][vc_column][vc_column_text]У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання, в залученні інноваційних методик процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

29 жовтня 2019 року в Берегометській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 відбулося спільне засідання шкільних методичних об’єднань (методоб’єднання вчителів початкових класів, вчителів суспільно-гуманітарного циклу, природничо – математичного циклу та класних керівників). Тема засідання «Нова українська школа – це висококваліфікований вчитель». Кожна кафедра повинна була представити свою роботу в напрямку розвитку Нової української школи.

Роботу засідання розпочала заступник директора з навчально – виховної роботи Берегометської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Ткачук Тетяна Вікторівна, яка ознайомила присутніх з планом роботи та познайомила вчителів з основними компетентностями, які учні повинні набути, навчаючись в Новій українській школі.

Методоб’єднання вчителів початкових класів представило  ранкову зустріч, яку провела вчителька 1 класу Татарин Л.М. та інноваційні технології  «Карта знань», «Броунівський рух»,  які використовує вчителька 2 класу Собко М.Й. (Науково – педагогічний проект «Інтелект України»).

Вчителі методичного об’єднання суспільно – гуманітарного циклу презентували свої доробки. Зокрема, вчителька історії Многодітна М.Ю. продемонструвала методи, які вона використовує в своїй роботі: «Анаграма», «Портретна галерея», «Історична мозаїка» і «Мозковий штурм». Вчителька англійської мови Кулик І.М. показала один із методів навчання іноземної мови –  Total Physical Response (метод загальної фізичної реакції) і провела декілька дидактичних ігор для вивчення нових слів.

Вчителі окреслили собі завдання на  наступні засідання методичних об’єднань. Зокрема, на зимових канікулах ми познайомимося з роботою вчителів природничо – математичного циклу. А на весняних – вчителі методоб’єднання класних керівників та психолог школи представлять інноваційні методи роботи.

Засідання шкільних методичних об’єднань в такому «спільному» форматі всім сподобалося і, на мою думку, дало свій результат. Колеги поділилися досвідом, кожен присутній вчитель занотував «цікавинку» і обов’язково буде використовувати на практиці.

А завершили ми свою роботу прекрасною піснею – караоке Катерини Бужинської «Україна – це ми!». Адже, Україна – це дійсно ми: цікаві та висококваліфіковані вчителі, пізнавальні та сучасні діти, відповідальні та принципові батьки.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_masonry_media_grid grid_id=”vc_gid:1572901128710-3cc2d238-5322-7″ include=”2109,2108,2107,2106,2105,2104,2103,2102,2101,2100,2099″][/vc_column][/vc_row]